Breugel Bruist
De verbouwing van de welzijnsaccommodatie de Boerderij start in 2020 en wordt afgerond in 2021. Het betreffen voornamelijk aanpassingen in veiligheid, toegankelijkheid en duurzaamheid.
De planvorming rondom de sportzaal de Bongerd is inmiddels gestart. Afhankelijk van de uitkomsten van de onderzoeken en gesprekken wordt uiterlijk in 2021 een start gemaakt met verbouw of nieuwbouw.
Eind 2019 heeft uw raad een voorkeur uitgesproken voor de vestiging van de twee basisscholen De Regenboog en Krommen Hoek op de locatie van de huidige Krommen Hoek. In het kader van de aanvragen huisvesting onderwijs 2021 heeft het schoolbestuur een aanvraag ingediend voor nieuwbouw van deze twee scholen op de locatie van de Krommen Hoek. Deze aanvraag hebben we momenteel in behandeling. Wij streven erna om zo spoedig mogelijk beide scholen, als één school, op één locatie, te huisvesten.
Voor de planvorming op de vrijgekomen locatie(s) zijn we nog afhankelijk van diverse ontwikkelingen.